Přejít na navigaci

Realizace z chorvatského mramoru

Možnosti použití chorvatského mramoru jsou velmi široké, což dokazuje i níže připravený seznam realizací firmy KAMEN-ČECHY s.r.o. Jednotlivé realizace jsou členěny do tématických sekcí. Prokliknutím do vybrané sekce se Vám zobrazí fotodokumentace příslušných realizací.

Dlažby

Nabízíme možnost realizace dlažeb jak pro venkovní, tak pro vnitřní prostory. K dispozici je celá řada vzorků chorvatského mramoru, abychom vyhověli potřebám všech našich zákazníků. Mezi nejčastější realizace patří dlažby do interiérů, dlažby u bazénu či dlažba na terasách.

Zobrazit seznam realizací v kategorii Dlažby...

Fasády

Firma KAMEN-ČECHY s.r.o. připravila svým zákazníkům možnost realizace fasády z chorvatského mramoru. Fasády tohoto typu jsou velice elegantní a podpoří tak vzhled celého rodinného domu či firemní budovy.

Zobrazit seznam realizací v kategorii Fasády...

Koupelny

Každá žena tráví v koupelně spoustu času, a tak jistě ocení vzhled koupelny, která je obložená z kvalitního materiálu. Naše firma nabízí jak realizaci kompletní koupelny, tak i jejich součástí. Na přání zákazníka je tak možné provést obkložení vany, umyvadla či WC.

Zobrazit seznam realizací v kategorii Koupelny...

Krby

Stále více domácností si pořizuje do svého rodinného domu krb, a tak se vždy nabízí otázka týkající se obložení krbu. Firma KAMEN-ČECHY s.r.o. má dlouholeté zkušenosti s obklady krbů. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného materiálu, který se vyznačuje dlouholetostí a odolností.

Zobrazit seznam realizací v kategorii Krby...

Obklady

Mezi další oblasti použití chorvatského mramoru patří obklady a to jak pro vnitřní, tak pro venkovní prostory. Uvažujete-li např. o obkladu kuchyňských prostor, interiérových prvků či zdiva, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Rádi Vám poskytneme odbornou konzultaci a připravíme pro Vás vhodnou nabídku odpovídající Vašim potřebám.

Zobrazit seznam realizací v kategorii Obklady...

Schody

Charakteristické vlastnosti chorvatského mramoru umožňují jeho použití i pro výstavbu schodů a schodišť. Ať už se jedná o schody uvnitř budovy či schody a schodiště ve venkovních prostorách (vstupní schody do budovy, schody v zahradách a parcích atp.), vždy je možné pro realizaci použít přírodní kámen, který Vám poskytne atraktivní vzhled.

Zobrazit seznam realizací v kategorii Schody...

Zahrada, zahradní architektura

Svoje místo má chorvatský mramor rovněž v zahradní architektuře. Mezi možné realizace v zahradě patří např. ploty, vstupní brány, okrasné zdi a další zahradní prvky (posezení, dekorativní prvky, obklady pergol atp.).

Zobrazit seznam realizací v kategorii Zahrada, zahradní architektura...


Rychlý kontakt

KAMEN-ČECHY s.r.o.
Čsl. armády 817
508 01 Hořice

+420 493 621 554
+420 777 879 692

+420 493 621 554

Kamenosochařství Tomáš Hála
 

Copyright © 2010 KAMEN-ČECHY s.r.o. | Tvorba www prezentací | Mapa stránek