Přejít na navigaci

Vzorky chorvatského mramoru

Firma KAMEN-ČECHY s.r.o. nabízí možnost prodeje jednotlivých vzorků chorvatského mramoru dle způsobu jeho použití. V nabídce tak naleznete vhodné materiály pro použití do zahrad, jako masivní zdivo či pro pokládku dlažby.

Materiály

Pestrá nabídka kvalitních materiálů zahrnuje např. tyto vzorky chorvatského mramoru - Grožnjan, Kanfanar, Selina, Kirmenjak, Visočani, Rosso Dalmacia, Tardos, Hreša, Valtura či Travertin.

Zobrazit aktuální nabídku v sekci Materiály...

Povrchové úpravy

Do naší nabídky jsme rovněž zařadili nabídku povrchových úprav, které dají vyniknout vlastnostem vybraného vzorku. Pro naše zákazníky nabízíme např. špicovaný, pískovaný, štokovaný či pálený Kanfanar, Visočani antico, Valtura antico nebo Hakliky Kirmenjak.

Zobrazit aktuální nabídku v sekci Povrchové úpravy...

Masivní zdivo

Sháníte-li kvalitní materiál, který je odolný a vhodný pro použití v podobě masivního zdiva, můžete si vybrat z naší nabídky. Ideálním materiálem je pro tyto potřeby Kanfanar a to v různých provedeních (štípaný, řezaný či mix).

Zobrazit aktuální nabídku v sekci Masivní zdivo...

Kameny do zahrad

Máte-li zájem zkrášlit Vaši zahradu o elegantní kamenné prvky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme výběr konkrétních vzorků, které jsou vhodné právě jako dekorační prvky do zahradních prostor.

Zobrazit aktuální nabídku v sekci Kameny do zahrad...

Výrobky

V sekci Výrobky Vám nabízíme ukázky možných využití chorvatského mramoru v praxi. Ať už se jedná o využití ve formě zdiva, dlažby či obkladu, vždy jsme pro Vás schopni zajistit materiál, který odpovídá Vašim požadavkům a potřebám.

Zobrazit aktuální nabídku v sekci Výrobky...


Rychlý kontakt

KAMEN-ČECHY s.r.o.
Čsl. armády 817
508 01 Hořice

+420 493 621 554
+420 777 879 692

+420 493 621 554

Kamenosochařství Tomáš Hála
 

Copyright © 2010 KAMEN-ČECHY s.r.o. | Tvorba www prezentací | Mapa stránek